Güngörmüş'ten Muhtar Adayı

25 Aralık 2013 Çarşamba 11:40
Bu haber 2627 kez okundu

Her geçen gün yerel seçimlere biraz daha yaklaşıldığı şu günlerde ilçemizde de muhtar adayları yavaş yavaş belirginleşiyor.

Güngörmüş'ten Muhtar Adayı
 Güngörmüş’ten Muhtar Adayı

 

Her geçen gün yerel seçimlere biraz daha yaklaşıldığı şu günlerde ilçemizde de muhtar adayları yavaş yavaş belirginleşiyor.

 İlçemizin Güngörmüş Köyü’nden Serdar Kızılkaya muhtar adaylığını açıkladı.Adaylık açıklamasından sonra da hemen kolları sıvayan Kızılkaya köyde de bir ilki gerçekleştirerek afişler hazırlayarak seçim çalışmalarına hızlıca başlamış oldu.

 
Serdar Kızılkaya Kimdir?

1983 Gerger-Güngörmüş Köyü doğumlu olan Serdar KIZILKAYA,ilkokulu Güngörmüş Köyü İlköğretim Okulu’nda tamamladı.Orta okulu Gerger YİBO’da bitiren KIZILKAYA,orta öğrenimini Kahta Lisesi’nde tamamladı.Halen açık öğretim fakültesi Kamu Yönetimi 2.sınıf öğrencisidir.

Daha önce köyde yapılan sosyal çalışmalarda da aktif yer alan Serdar KIZILKAYA;sosyal paylaşım sitesinde köy adına açtığı hesapla Köy’de bir kütüphanenin kurulmasına katkı sağlamıştı.Sosyal medya hesabı aracılığıyla yapılan kampanya ve çağrılara hayırseverlerden gelen cevap ve bağışlarla Köy’de bir kütüphane oluşturulmuş;kütüphane açılışı UNESCO Büyükelçisi Emre ERDEM,Gerger Kaymakamı Ömer Bilgin ve Adıyaman’ın önde gelen basın temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Doğaya Dost Evler,Çocuk Parkı,Okul….

Kızılkaya el birliğiyle gerçekleştirilen  köy okulunun onarılması,sağlık ocağı ve lojmanının yeniden inşa edilmesi,köy derneğinin oluşturulması gibi projelerin hayata geçirilmesinde de sorumluluk alıp;öz verili çalışmalarda da bulunmuştu.Bu doğrultuda  Serdar KIZILKAYA:"Köyümüze hak ettiği değerleri yaşatmayı ve köyümüzü hak ettiği seviyeye getirmeyi kendimize amaç edindik.Bu doğrultuda gerekli çalışmaları köylümüzle hep birlikte yaparak güzel bir dayanışma örneği gösterip muvaffak olacağımızı ümit ediyorum." derken olası projelerini şöyle sıralayıp;sözlerini noktaladı:"Doğaya dost evler, köyümüze yakışır cami,okul,çocuk parkı,Köyün sokak ve caddelerine parke taşı,esnaflığın geliştirilmesi,yolların yapımı,PTT şubesi.Köyümüzü baştan sona değiştirmek istiyoruz bunun için DEĞİŞİM diyoruz..
Köyümüze güzel bir gelecek için DEĞİŞİM ve HİZMET diyerek ''HİZMET İÇİN BİRLİKTE YÜRÜYELİM.' ‘Desteklerinizi bekliyorum.Selam ve saygılarımla."

 

GazeteGerger-GÜNGÖRMÜŞ

 

 

 

Yorum Gönder

@name x